Lidhje

Grupi Neon Trees


Neon Trees është një grup katër anëtarësh nga Provo i shtetit Juta, që e pati debutimin e parë në vitin 2010 me diskun “Habits”. Dy vjet më pas, grupi është rikthyer në skenën e muzikës me diskun “Picture Show” dhe vazhdon suksesin me këngën “Everybody Talks”.

XS
SM
MD
LG