Lidhje

Sherbimi i Pasaportave, Nju Jork

  • Ilir Ikonomi

Në Nju Jork funksionon tashmë një zyrë që pajis shtetasit shqiptarë me pasaporta biometrike. Zyra u përurua të enjten nga Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani dhe do t’u shërbejë shqiptarëve në të gjithë Shtetet e Bashkuara, por edhe në Kanada.

XS
SM
MD
LG