Lidhje

Pogradeci

  • Raimond Kola

Qyteti i Pogradecit vazhdon të vizitohet edhe gjatë stinës së vjeshtës nga qindra turistë vendas dhe të huaj. Banorët thonë se përmirësimi i pastrimit të zonës së Liqenit dhe shtimi hoteleve familjare kane rritur kohet e fundit interesin e vizitoreve.

XS
SM
MD
LG