Lidhje

Media Arkivi

Kryeministri Berisha viziton Kosovën


Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, tha sot se shqiptarët do të bashkohen përfundimisht në Evropën e bashkuar. Ai i bëri këto komente gjatë qëndrimit të tij në Gjakovë dhe Deçan në kuadër të manifestimeve që po mbahen në nderim të 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë. Kryeministrit Berisha ju nda sot titulli qytetar nderi i Deçanit.

XS
SM
MD
LG