Lidhje

Profil- Mitt Romney


Ish-guvernatori i Masaçusetsit dhe kandidati republikan për president Mitt Romney është në një garë të ngushtë me presidentin Obama dy ditë para zgjedhjeve presidenciale të së martës. Në vazhdim ju sjellim një profil të kandidatit republikan i cili mund të bëhet presidenti i 45 amerikan, nëse fiton garën me presidentin Barak Obama:.

XS
SM
MD
LG