Lidhje

Ekspertët mbi bisedimet Kosovë-Serbi

  • Keida Kostreci

Kryeministrat e Kosovës dhe Serbisë zhvilluan takimin e dytë në Bruksel, duke rënë dakord për zbatimin e marrëveshjeve të deritanishme. Dy ekspertë i shohin bisedimet që tani janë ngritur në nivel të lartë politik, si pozitive dhe analizojnë se çfarë mund të sjellin ato për dy vendet.

XS
SM
MD
LG