Lidhje

Intervistë me Ambasadorin Withers

  • Arben Xhixho

Me rastin e 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, Zëri i Amerikës do t’ju sjellë këto ditë mesazhe përshëndetjeje dhe intervista me ambasadorët amerikanë që kanë shërbyer në Shqipëri pas rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike në vitin 1991. Sot ju ftojmë të ndiqni nje intervistë me ambasadorin John Withers.

XS
SM
MD
LG