Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me z. Jonathan Moore

  • Arben Xhixho

Drejtori i zyrës për Evropës Jugore dhe Qendrore në Departamentin e Shtetit Jonathan Moore thotë se mungesa e vullnetit dhe bashkëpunimit politik në Shqipëri, bëri që vendi të humbasë rastin për të plotësuar kriteret që kishte vënë Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG