Lidhje

Interviste me Petrit Selimin

  • Keida Kostreci

Zv/Ministri i Jashtem i Kosoves, Petrit Selimi flet per sukseset dhe sfidat e diplomacise per vitin 2012.

XS
SM
MD
LG