Lidhje

Filmi Les Miserables


“Les Miserables”, muzikali i bazuar tek vepra e famshme “Të mjerët” e Viktor Hygosë, duket se është suksesi më i fundit i aktores Anne Hathaway. Për të 2012-a ka qenë një vit i rëndësishëm nga ana profesionale dhe personale. Ajo u martua këtë vit dhe veç arritjeve të tjera, ditën e Krishtlindjeve del filmi i saj më i fundit, muzikali “Les Miserables”.

XS
SM
MD
LG