Lidhje

Papa Françesku në vite

Papa Françesku, më parë Jorge Bergoglio nga Argjentina, është i pari jezuit që zgjidhet papë dhe që merr emrin e Françeskut

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG