Lidhje

Kallmet: Ngrihet "Qendra me një ndalesë" për banorët e zonës


Komuna e Kallmetit, me rreth 7 mijë banorë, është pjesë e zonës së njohur të Zadrimës, që shtrihet mes Lezhës dhe Shkodrës.
Me mbështetjen e Programit për Decentralizimin dhe Zhvillim Lokal, në komunën e Kallmetit është ngritur "Qendra me një ndalesë", që po lehtëson shërbimet për komunitetin e zonës.
Komuna e Kallmetit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00
XS
SM
MD
LG