Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me aktorin James Biberi


Aktori James Biberi i tha Zërit të Amerikës se nuk beson që roli negativ i një shqiptari që ai luan në filmin Dead Man Down të prishë imazhin e shqiptarëve në përgjithësi. Aktori shqiptaro-amerikan, i cili ka luajtur përkrah shumë yjeve të Hollivudit, ishte këto ditë në studiot e Zërit të Amerikës dhe foli për karrierën dhe projektet e tij të ardhshme. Ai u intervistua nga kolegu ynë Julian Zyla.

XS
SM
MD
LG