Lidhje

Media Arkivi

Volfart për KQZ-në


Perfaqesuesi i OSBE-se ne Shqiperi, ambasadori Eugen Volfart deklaroi ne Tirane se KQZ aktuale ne Tirane eshte profesionale dhe jopolitike. Ai i beri keto komente kur ndoqi nga afer nje eksperiment per numerimin elektronik te votave ne qarkun e Fierit. Mes partive kryesore ka shperthyer nje debat mbi zevendesimin apo jo te nje komisioneri te KQZ-se.

XS
SM
MD
LG