Lidhje

Bisedimet Kosovë - Serbi


Bisedimet Kosovë - Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Kosova dhe Serbia mund të shfrytëzojnë edhe këtë javë në përpjekjet e fundit për të arritur një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre

XS
SM
MD
LG