Lidhje

Bisedimet Kosovë - Serbi


Kosova dhe Serbia mund të shfrytëzojnë edhe këtë javë në përpjekjet e fundit për të arritur një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre

XS
SM
MD
LG