Lidhje

Media Arkivi

Xhami e re në Tiranë


Në Shqipëri, kreu i komunitetit mysliman Selim Muça, nënshkroi sot me kryeministrin Sali Berisha dhe kryebashkiakun e kryeqytetit Lulzim Basha, një marrëveshje e cila i hap rrugën ndërtimit të një xhamie të re në zonën qëndrore të Tiranës

XS
SM
MD
LG