Lidhje

Media Arkivi

Analistët për marrëveshjen Kosovë-Serbi


Dy ekspertë të çështjeve të Ballkanit thonë se marrëveshja mes Prishtinës dhe Beogradit është shumë pozitive për të dyja vendet. Analistët James Hooper dhe Daniel Serwer thonë se kjo marrëveshje i kapërcen parashikimet e tyre.

XS
SM
MD
LG