Lidhje

Media Arkivi

Spitali Nënë Tereza


Ne Qendren Spitalore Universitare "Nene Tereza", Banka Boterore sapo ka sjelle nje pakete te plote pajisjesh per semundjet e zemres. Projekti 2,5 milione dollare amerikane perfshiu pajisje shume moderne per kontrollet kardiologjike, duke e bere kryeqytetin shqiptar qendren me te rendesishme ne vend per mjekimet e zemres, te krahasueshme me qendrat me te mira ta rajonit dhe te Europes. Tirana.

XS
SM
MD
LG