Lidhje

Media Arkivi

Projekti Za' Lart për shkeljet në fushatë


Në Shqipëri, një projekt i quajtur Za’ Lart po mbledh denoncimet e qytetarëve mbi shkeljet gjatë fushatës zgjedhore. Siç njofton nga Tirana korrespondenti ynë Ilirian Agolli, nga materialet e denoncuara, vërehen shkelje me administratën, fëmijët dhe pakicat kombëtare.

XS
SM
MD
LG