Lidhje

Media Arkivi

Fushata në Tiranë


Fushata zgjedhore eshte drejt fundit ne Tirane, ndersa partite kryesore po zhvillojne dhjetera takime me qytetaret. Krahas dy partive te medha PD e PS, ne kryeqytet po punojne shume edhe partite me te vogla. Tirana dergon 32 deputete ne parlamentin e ri dhe diferencat jane shume te ngushta e te paparashikueshme.

XS
SM
MD
LG