Lidhje

Media Arkivi

Zgjedhjet në Shqipëri, qytetarët me shpresa


Qytetaret shqiptare mbajne shpresa te shumta se zgjedhjet e neserme do te permiresojne jeten e tyre. Ata vleresuan fushaten si te qete e te kulturuar, ndersa theksuan se problemet kryesore jane papunesia, korrupsioni, mjekesia dhe ekonomia. Korrespondenti yne, Ilirian Agolli, bisedoi me qytetare te Riranes dhe percolli komentet e tyre, nje dite para zgjedhjeve.

XS
SM
MD
LG