Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me z. Fatos Lubonja


Botuesi dhe publicisti i njohur shqiptar Fatos Lubonja thote se zgjedhjet e pergjithshme te 23 qershorit ishin nje ndeshkim per qeverisjen autoritare te kryeministrit Sali Berisha. Por ai shpreh nje entuziazem te matur lidhur me fituesit e zgjedhjeve, te cilet kane dhene premtime te parealizueshme. Ne intervisten me korrespondentin tone ne Tirane, Ilirian Agolli, zoti Lubonja analizon edhe shumefishimin e fitores se LSI-se.

XS
SM
MD
LG