Lidhje

Hapa drejt rotacionit


Hapa drejt rotacionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Ne Tirane partite politike hodhen hapa te tjere drejt nderrimit te vendeve ne pushtet. Partia Socialiste mblodhi ministrat e propozuar per te diskutuar nisjen e punes. Ndersa Partia Demokratike njoftoi fillimin e veprimtarive neper deget e saj. KQZ dhe Kolegji Zgjedhor kane tani ne dore ndarjen e mandateve te deputeteve.

XS
SM
MD
LG