Lidhje

Media Arkivi

Siguria rrugore gjatë sezonit turistik


Siguria rrugore gjatë sezonit turistik
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në pikun e sezonit turistik, në rrugët kombëtare, që shkojnë drejt Veriut të Shqipërisë, janë shënuar disa incidente të rënda, ku shtetas të huaj janë grabitur nën kërcënimin e armëve. Kjo situatë, ka detyruar forcat e policisë të shtojnë patrullimet, që kanë quar në zbulimin dhe arrestimin e disa prej autorëve të këtyre grabitjeve.

XS
SM
MD
LG