Lidhje

Media Arkivi

Korpusi i paqes ne Kosove


Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe ambasadorja amerikane në Prishtinë Tracey Jacobson, nënshkruan sot marrëveshje ndërshtetërore për hapjen e programit të parë të Korpusit të Paqes në Kosovë.

XS
SM
MD
LG