Lidhje

Media Arkivi

Ekspozite e skulptorit Kreshnik Xhiku


Në Galerinë e Lidhjes së Arteve, në Aleksandria afër Washingtonit, u hap këto ditë ekspozita "Structural Elements",e skulptorit të njohur shqiptar dhe amerikan, Kreshnik Xhiku. Ekspozita pritet të qendrojë e hapur deri më 7 tetor.

XS
SM
MD
LG