Lidhje

Fillojnë shkollat në Shqipëri


Fillojnë shkollat në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Femijet nisen sot ne Shqiperi vitin e ri shkollor mes emocionesh dhe veshtiresish te shumta. Nga 600 mije nxenes gjithsej deri ne gjimnaze, ne klasat e para u paraqiten sot mbi 39 mije femije.

XS
SM
MD
LG