Lidhje

Përurohet shtatorja e presidentit Rugova


Përurohet shtatorja e presidentit Rugova
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në Prishtinë, sot është përuruar shtatorja e presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova. Në ceremoninë në të cilën morën pjesë përfaqësues të lartë institucionesh u vlerësua lartë jeta dhe vepra e presidentit të ndjerë i cili u cilësua si ati themeltar i shtetit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG