Lidhje

Media Arkivi

Përurohet shtatorja e presidentit Rugova


Në Prishtinë, sot është përuruar shtatorja e presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova. Në ceremoninë në të cilën morën pjesë përfaqësues të lartë institucionesh u vlerësua lartë jeta dhe vepra e presidentit të ndjerë i cili u cilësua si ati themeltar i shtetit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG