Lidhje

Media Arkivi

Presidenti Nishani takim me komunitetin në Nju Jork


Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, u takua mbrëmë në Nju Jork me disa qindra shqiptaro-amerikanë të mbledhur në një pritje për nder të tij. Zoti Nishani ka vizituar tashmë komunitetet shqiptare në Boston dhe Detroit dhe po i jep fund vizitës në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG