Lidhje

NAAC,udhëheqësit shqiptarë në darkë festive


NAAC,udhëheqësit shqiptarë në darkë festive
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Një numër udhëheqësish shqiptarë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia morën pjesë mbrëmë në darkën e përvitshme të shtruar në Nju Jork nga Këshilli Kombëtar Shqiptaro-Amerikan, një organizatë që nxit paqen dhe zhvillimin ekonomik në Ballkan. Organizata nderoi me çmime Zëvendës Ndihmës Sekretarin amerikan të Shtetit, Philip Reeker dhe nobelistin e paqes, Muhammad Yunus.

XS
SM
MD
LG