Lidhje

Media Arkivi

Qeveria Rama për borxhet


Qeveria Rama për borxhet
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Ne Tirane qeveria kerkoi bashkepunimin e bizneseve per te kthyer ne normalitet tregjet dhe ekonomine, si dhe per te permbushur se bashku standartet e Bashkimit Europian. Kryeministri Edi Rama deklaroi se fillimisht do te shlyeje ndaj privateve te gjitha borxhet e qeverise Berisha,dhe me pas kerkon dialog dhe partneritet per zhvillimin e vendit.

XS
SM
MD
LG