Lidhje

Media Arkivi

Kurban Bajrami në Shkodër


Në Shkodër, besimtarët muslimanë festuan Kurban Bajramin, duke u lutur për paqe, harmoni dhe më shumë mbështetje ndaj njerëzve në nevojë.

XS
SM
MD
LG