Lidhje

Media Arkivi

Kryeministr serb në Kosovë


Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç, u bëri thirrje sot serbëve të Kosovës që të marrin pjesë në zgjedhjet për pushtetin komunal që do të mbahen më tre nëntor dhe të votojnë për ato forca që kanë politikë të njëjtë me Beogradin.

XS
SM
MD
LG