Lidhje

Kryeministr serb në Kosovë


Kryeministr serb në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç, u bëri thirrje sot serbëve të Kosovës që të marrin pjesë në zgjedhjet për pushtetin komunal që do të mbahen më tre nëntor dhe të votojnë për ato forca që kanë politikë të njëjtë me Beogradin.

XS
SM
MD
LG