Lidhje

Media Arkivi

Policia hedh ne erë një ndërtesë pa leje


Policia shqiptare rrezoi sot me lende shperthyese nje ndertese pa leje ne periferi te Tiranes, ne perpjekje per te kontrolluar shkeljet urbanistike. Forcat e rendit kryen nje shperthim te kontrolluar ne pallatin prane qytetit Studenti. Policia e quajti operacionin te suksesshem dhe rrezimi i plote do te behet me mjete te tjera. Shqiperia ka aktualisht mbi 250 mije ndertime pa leje, qe mbushen vendin gjate tranzicionit.

XS
SM
MD
LG