Lidhje

Debati mbi buxhetin


Debati mbi buxhetin
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:10 0:00

Parlamenti shqiptar diskutoi sot për shumë orë mbi aktin normativ të qeverisë që kërkon shkurtim të konsiderueshëm të të ardhurave të pararealizuara me disa ndryshime dhe shtesa në ligjin për buxhetin e vitit 2013.

XS
SM
MD
LG