Lidhje

Media Arkivi

Takim Thaçi-Daçiç


Rrjedha e zgjedhjeve të së dielës për pushtetin komunal në Kosovë, do të jetë pjesë e bisedimeve të nesërme ndërmjet kryeministrave të Kosovës dhe Serbisë, Hashim Thaçi e Ivica Daçiç në Bruksel

XS
SM
MD
LG