Lidhje

Parandalimi i përmbytjeve


Parandalimi i përmbytjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Vitet e fundit, në Shqipëri janë shfrytëzuar pa kriter dhe në mënyrë të jashtligjëshme shtretërit e lumejve, duke dëmtuar infrastrukturën publike dhe zonat e banuara.

XS
SM
MD
LG