Lidhje

Bllokohen përsëri ngarkesa mariuane


Bllokohen përsëri ngarkesa mariuane
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Policia shqiptare dhe policitë e vendeve fqinje po përballen me raste gjithnjë e më të shtuara të transportimit të mariuanës . Lënda narkotike e kultivuar në Shqipëri dhe kryesisht ne fshatin Lazarat te Gjirokastres tani synohet të nxirret jashtë vendit përmes rrugëve detare dhe tokësore. Në Vlorë dhe në Gjirokastër, por edhe në zonën e Janinës, në Greqinë e Veriut, shënohen sasitë më të mëdha të mariuanës së bllokuar se fundi.

XS
SM
MD
LG