Lidhje

Media Arkivi

Projekt-buxheti i Shqipërisë


Në Tiranë, një grup qytetarësh shprehën sot shqetësimin se projekt-buxheti i ri dhe paketa e re fiskale do të rëndojë me taksa portofolin e tyre. Ndërkaq Kryeministri Rama takoi sot deputetët socialistë një ditë para se debati të hapet në parlament.

XS
SM
MD
LG