Lidhje

Arqipeshkvi Masafra uron besimtarët në prag të Krishtlindjes


Në prag të natës së Krishtlindjeve, Kryetari i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Arqipeshkvi i Shkodrës, imzot Engjëll Masafra, përmes mesazhit të tij të përvitshëm, uroj të gjithë besimtarët për më shumë dashuri , shpresë dhe paqe. Në këtë kohë krize, u shpreh Arqipeshkvi Masafra , duhet të jemi më të vemendshëm ndaj njerëzve në nevojë.

XS
SM
MD
LG