Lidhje

"Shqipëria uron, Shqipëria dhuron"


"Shqipëria uron, Shqipëria dhuron"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Biznesmenë të Shkodrës i janë përgjigjur nismës "Shqipëria uron, Shqipëria dhuron" duke ndihmuar, në prag të Vitit te Ri, familjet e ngujuara dhe fëmijët jetimë.

XS
SM
MD
LG