Lidhje

Media Arkivi

Kryeministri Edi Rama fton opozitën të bëhet pjesë e reformës administrative

  • Armand Mero

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama ftoi sot opozitën të bëhet pjesë e reformës së re territorialo-administrative, duke i garantuar asaj barazinë në komisionin parlamentar, si dhe të drejtën e vetos.

XS
SM
MD
LG