Lidhje

Media Arkivi

Presidenti Nishani në Kongresin amerikan


Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ndodhet këto ditë në Uashington për të marrë pjesë në Mëngjesin Kombëtar të Lutjeve dhe për takime të tjera. Dje, Presidenti Nishani ishte në selinë e Kongresit ku u takua me disa anëtarë të Senatit dhe të Dhomës së Përfaqësuesve.

XS
SM
MD
LG