Lidhje

Intervistë me pianistin Redi Llupa


Intervistë me pianistin Redi Llupa
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00

Pianisti nga Shqipëria Redi Llupa ka interpretuar në salla të ndryshme të botës, dhe më së fundmi, talenti i tij e ka sjellë në Miami këtu në Shtetet e Bashkuara. Ai vazhdon studimet për doktoraturë në Frost School of Music të Universitetit të Miamit.

XS
SM
MD
LG