Lidhje

Intervistë me pianistin Redi Llupa


Pianisti nga Shqipëria Redi Llupa ka interpretuar në salla të ndryshme të botës, dhe më së fundmi, talenti i tij e ka sjellë në Miami këtu në Shtetet e Bashkuara. Ai vazhdon studimet për doktoraturë në Frost School of Music të Universitetit të Miamit.

XS
SM
MD
LG