Lidhje

Zonat e Ndotura


Zonat e Ndotura
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

Në Shqipëri, një numër i madh zonash të ndotura vazhdojnë të rrezikojnë jetën dhe shëndetin e banorëve. Një prej ketyre zonave të ndotura është edhe ish-venddepozitimi i mbeturinave në periferi të qytetit të Shkodrës, ku për më shumë se 15 vjet janë depozituar mbeturinat e qytetit.

XS
SM
MD
LG