Lidhje

Zv/Kryeministri grek viziton Maqedoninë


Zëvedëskryeministri dhe ministër i punëve të jashtme të Greqisë, Evangjelos Venizelos ishte sot në Shkup, ku theksoi se vendi i tij si kryesues i radhës me Bashkimin Evropian, është i hapur për afrimin e gjashtë vendeve të Ballkanit me Bashkimin Evropian.

XS
SM
MD
LG