Lidhje

Zv/Kryeministri grek viziton Maqedoninë


Zv/Kryeministri grek viziton Maqedoninë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Zëvedëskryeministri dhe ministër i punëve të jashtme të Greqisë, Evangjelos Venizelos ishte sot në Shkup, ku theksoi se vendi i tij si kryesues i radhës me Bashkimin Evropian, është i hapur për afrimin e gjashtë vendeve të Ballkanit me Bashkimin Evropian.

XS
SM
MD
LG