Lidhje

Venizelos në Tiranë


Shqipëria dhe Greqia duket se kanë gjetur gjuhën e përbashkët për të zgjidhur problemet e mbetura pezull mes dy vendeve. Kjo u konfirmua sot nga ministrat e jashtëm të të dy vendeve.

XS
SM
MD
LG