Lidhje

Filmi Monuments Men


A ia vlen të rrezikosh jetën për artin? Kjo është dilema në qendër të filmit të ri me temë nga Lufta II Botërore “The Monuments Men”. Filmi ka si regjisor dhe bashkë-skenarist George Clooney-n, që luan edhe rolin kryesor.

XS
SM
MD
LG