Lidhje

Rendi në Gjirokastër


Rendi në Gjirokastër
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Disa dhjetëra banorë të komunave qe banohen nga pakica greke në Gjirokastër reaguan sot ndaj problemeve që kanë me rendin dhe sigurinë në zonat e tyre.

XS
SM
MD
LG