Lidhje

Gjendja e grave në Shqipëri


Gjendja e grave në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Mungesa e studimeve zyrtare i ka shtyrё shoqatat dhe rrjetet e shoqёrisё civile qё tё bёjnё vetё sondazhe pёr tё ndriçuar realitetin e dhunshёm ndaj grave shqiptare.

XS
SM
MD
LG